Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Přiběh

 

Jak jste všichni určitě poznali, tak Naruto nekončí 220 episodou, kdy Naruto odejde s Jiraiyou a Sakura se bude učit u Tsunade.Existuje ještě pokračování - Naruto Shippuuden.A co v něm uvidíte?

Po dvou a půl letech se Naruto vrací zpět do Skryté Listové mnohem silnější a vyspělejší.Všichni jeho známí včetně Sakury už jsou chuunini, až na Nejiho a Kankura, kteří jsou jonini.Také se dozvídá úžasnou zprávu - Gaara se stal Kazekage v Zemi Větru.Naruto jediný je však genin, i když jeho schopnosti jsou o mnoho vyšší než schopnosti genina, ne-li chuunina.

Po setkání s Kakashim a bojem, kdy mu Sakura a Naruto měli ukrást rolničku, což se jim povedlo, je Tsunade opět prohlašuje za tým a spojuje.Zdá se, že se opět vrátily staré zlaté časy, ale pohoda netrvá dlouho.V době, kdy Sakura a Naruto poráželi svého senseie se ve Skryté Písečné odehrával zvláštní souboj - do vesnice se probili dva členové Akatsuki za účelem Gaaru unést.Chtěli mu odebrat démona Shukaku pro své účely.Gaara bojoval s jedním z nich, Deidarou.Souboj se odehrával ve vzduchu a když použil na Deidaru obrovskou vlnu písku a Deidara uhnul, zraněnému Gaarovi zbyly síly akorát na to, že písek vynesl za hradby, aby nezasypal město.Potom upadnul do bezvědomí a Akatsuki se podařilo ho unést.Do Konohy byla poslána urgentní zpráva o únosu a Tsunade okamžitě poslala tým - Kakashiho, Naruta a Sakuru.

Ti doběhli na poslední chvíli, aby Sakura zachránila Kankura, který byl otráven jedem ze Sasoriho zbraní.Potom se vydali společně s expertkou na jedy, Chiyo z Písečné hledat a zachránit Gaaru.Na pomoc jim byl vyslán ještě tým ve složení Lee, Tenten, Neji a Gai.Napětí se stupňuje.

Podaří se jim nalézt a zachránit Gaaru, který je v životním nebezpečí?A co bude dál?To se dozvíte v Naruto Shippuuden!A na co se těšit?Především na strhující zápas Sakury a Chiyo proti velice silnému nepříteli!

 

Obrazek

Reklama

Vítejte na stránce shippuden.websnadno.cz v sekci Přiběh

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty, kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

TOPlist